Locatie
Zeehaven IJmuiden N.V.
Datum
18/06/26 15:00 Tot 18/06/26 18:00

ALV + Haringparty

De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van AYOP vindt plaats op donderdag 18 juni 2026, bij Zeehaven IJmuiden N.V., gevestigd aan de Dokweg 17a in IJmuiden.

Programma – 18 juni 2026:
15:00 uur – Ontvangst met koffie en thee bij Zeehaven IJmuiden N.V.
15:15 uur –  Start Algemene Ledenvergadering (exclusief voor AYOP-leden)
16:00 uur – Einde ALV en mogelijkheid om aan te sluiten bij de Haringparty
18:30 uur – Einde Haringparty

Tijdens de ALV nemen voorzitter Peter van de Meerakker en directeur Dionne Ruurda je mee in de resultaten en hoogtepunten van 2025, evenals de geplande activiteiten en doelstellingen voor 2026. Uiteraard is er ruimte voor vragen en reacties.

Na afloop van de vergadering is er gelegenheid om deel te nemen aan de traditionele Haringparty, georganiseerd door OV IJmond. In een tent op de Trawlerkade (ter hoogte van nummer 20), met uitzicht op de Vissershaven, vieren we samen de komst van de Hollandse Nieuwe.

De agenda en bijbehorende stukken ontvang je voorafgaand aan de vergadering. De entreekaarten voor de Haringparty worden na afloop van de ALV uitgereikt.

AYOP-leden hebben de uitnodiging voor de Algemene Ledenvergadering inmiddels ontvangen.