Locatie
Westerduinweg 3, IJmuiden
Datum
11/04/23 15:00 Tot 11/04/23 18:00

AYOP kennissessie met RVO en Vattenfall

Kennissessie updates en ontwikkelingen windparken Hollandse Kust

Zeg je offshore wind, dan zeg je Noord-Holland. Want er gebeurt op het gebied van wind op zee ontzettend veel in de regio. Niet alleen worden Hollandse Kust (zuid) (HKZ) en Hollandse Kust (noord) (HKN) momenteel geïnstalleerd, de laatst getenderde parken voor Hollandse Kust (west) (HKW) staan ook al in de steigers en de tender voor IJmuiden Ver kijkt al om de hoek. Hoog tijd voor een update van de offshore wind ontwikkelingen in Nederland vonden Amsterdam IJmuiden Offshore Ports (AYOP) en North Sea Energy Gateway (NSEG).

Graag nodigen wij je uit voor een kennissessie op dinsdag 11 april 2023.
Ruud de Bruijne, Programme Manager Energy System & Offshore Wind van RVO, neemt je mee in de recente tenders voor HKW, de komende tender voor IJmuiden Ver en natuurlijk de plannen na 2030.
Aansluitend zal Robin van Buchem, Head of Operations Nederland van Vattenfall een update geven over de aanleg van HKZ met de bijkomende uitdagingen.
De sessie wordt afgesloten met een aantal elevator pitches van nieuwe AYOP- en NSEG-leden.
Dit alles vindt plaats op een perfecte locatie aan de Westerduinweg in IJmuiden met goed zicht op de windmolens voor de kust, met dank aan WinSys.

Datum: dinsdag 11 april 2023
Locatie: Westerduinweg 3, 1976 BV IJmuiden

Programma:
15:00 -15:30 uur Inloop met koffie of thee
15:30 – 16:00 uur Update offshore wind ontwikkelingen door Ruud de Bruijne, Program Manager Energy System & Offshore Wind bij RVO
16:00 – 16:30 uur Update Hollandse Kust (zuid) door Robin van Buchem, Head of Operations Nederland bij Vattenfall
16:30 – 17:00 uur Elevator pitches nieuwe leden AYOP en NSEG
17:00 – 18:00 uur Netwerkborrel

Aanmelden kan via de toegestuurde uitnodiging of stuur een e-mail naar yolanda@ayop.com